Search
  • cupamihaiivancescu

Rezultatele primelor două meciuri din barajele de promovare Liga 3 | Cupa MIHAI IVĂNCESCU



Regiunea 1 – Grupa A – Stadion Municipal (Vaslui)

CS Unirea Mircești (IS) – ACS Bradu Borca (NT) 1-8 (1-7)

CSO Siretul Dolhasca (SV) – CS Unirea Mircești (IS) – 1-1 (0-0), 3-2 la penalty-uri (rezultatul de la penalty-uri va conta doar la egalitate de puncte la finalul mini-grupei).

ACS Bradu Borca (NT) – CSO Siretul Dolhasca (SV) – 9 august

Regiunea 1 – Grupa B – Stadion CFR (Pașcani)

CS Sporting Juniorul Vaslui (VS) –  CS Dante Botoșani (BT) – 1-2 (1-0)

AFCS Viitorul Curița (BC) – CS Sporting Juniorul Vaslui (VS) – 0-3 (0-1)

CS Dante Botoșani (BT) – AFCS Viitorul Curița (BC) – 9 august

Regiunea 2 – Grupa A – Stadion Municipal (Zalău)

CSM Satu Mare (SM) – ACS FC Someșul Dej (CJ) – 0-0, 3-5 la penalty-uri (rezultatul de la penalty-uri va conta doar la egalitate de puncte la finalul mini-grupei).

ACS CAO 1910 Oradea (BH) – CSM Satu Mare (SM) – 1-3 (0-1)

ACS FC Someșul Dej (CJ)- ACS CAO 1910 Oradea (BH) – 9 august

Regiunea 2 – Grupa B – Stadion Olimpia (Satu Mare)

Progresul Șomcuta Mare (MM) – CS Sportul 2007 Șimleu Silvaniei (SJ)9 august

Județul Bistrița-Năsăud nu are reprezentantă.

Regiunea 3 – Grupa A – Stadion Tineretului (Brașov)

ACS Sepsi OSK Sfântul Gheorghe II (CV) – CS Unirea Ungheni 2018 (MS) – 0-2 (0-0)

CS Măgura Cisnădie (SB) – ACS Sepsi OSK Sfântul Gheorghe II (CV) – 4-0 (3-0)

CS Unirea Ungheni 2018 (MS) – CS Măgura Cisnădie (SB)9 august

Regiunea 3 – Grupa B – Stadion Central (Ungheni)

CSM Corona Brașov (BV) –  CS Gheorgheni (HR) – 16-0 (8-0)

CS Ocna Mureș (AB) – CSM Corona Brașov (BV) – 0-5 (0-2)

CS Gheorgheni (HR) – CS Ocna Mureș (AB)9 august


CSM Corona Brașov,după meciul cu CS Ocna Mureș,a promovat în Liga 3

Regiunea 4 – Grupa A – Stadion Michael Klein (Hunedoara)

CS Victoria Zăbrani (AR) – ACS Progresul Ezeriș (CS) – 1-1, 1-2 la penalty-uri (rezultatul de la penalty-uri va conta doar la egalitate de puncte la finalul mini-grupei)

ACS Știința Turceni (GJ) – CS Victoria Zăbrani (AR) – 3-1 (1-0)

ACS Progresul Ezeriș (CS) – ACS Știința Turceni (GJ) – 9 august

Regiunea 4 – Grupa B – Stadion Voința (Lupac)

CS Avântul Periam (TM) – CSM Jiul Petroșani (HD) – 9 august

Județul Mehedinți nu are reprezentantă.

Regiunea 5 – Grupa A – Stadion Municipal (Râmnicu Vâlcea)

ACS Unirea Tricolor Dăbuleni (DJ) – ACS Voința Budeasa (AG) – 0-4 (0-1)

ACS Roberto Ziduri (DB) – ACS Unirea Tricolor Dăbuleni (DJ) – 4-0 (3-0)

ACS Voința Budeasa (AG) – ACS Roberto Ziduri (DB) – 9 august

Regiunea 5 – Grupa B – Stadion Comunal (Valea Ursului)

CSO Petrolul Potcoava (OT) – ACS Minerul Costești (VL) – nu s-a disputat.

Județul Teleorman nu are reprezentantă.

Regiunea 6 – Grupa A – Stadion Gloria (Buzău)

ACSM Oltenița (CL) – ACS Viitorul Domnești (IF) – 1-0 (1-0)

CSO Plopeni (PH) – ACSM Oltenița (CL) – 2-2 (0-1); 2-4 la penalty-uri (rezultatul de la penalty-uri va conta doar la egalitate de puncte la finalul mini-grupei)

ACS Viitorul Domnești (IF) – CSO Plopeni (PH) – 9 august

Regiunea 6 – Grupa B – Stadion Vasile Enache (Modelu)

CSA Steaua București (B) – CS Argeșul Mihăilești 2009 (GR) – 8-1 (2-1)

AS FC Bărăganul Ciulnița (IL) – CSA Steaua București (B) – 0-6 (0-5)

CS Argeșul Mihăilești 2009 (GR) – AS FC Bărăganul Ciulnița (IL) – 9 august

Regiunea 7 – Grupa A – Stadion Muncipal (Râmnicu Sărat)

CSL Victoria Gugești (VN) – CS Avântul Valea Mărului (GL) – 1-2 (0-1)

ACS Sportul Chișcani (BR) – CSL Victoria Gugești (VN) – 4-3 (2-1)

CS Avântul Valea Mărului (GL) – ACS Sportul Chișcani (BR) – 9 august

Regiunea 7 Grupa B – Stadion Oțelul (Galați)

CS Gloria Albești (CT)  – CSM Râmnicu Sărat (BZ) – 0-0, 4-3 la penalty-uri

Județul Tulcea nu are reprezentantă.

34 views

Twitter

Follow us

Facebook

Become a Fan

  • Twitter Metallic
  • Facebook Metallic
Contact:

Tel: 0726475022

Sponsor Tehnic
Design by Facemark
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now