Search
  • cupamihaiivancescu

Punct FINAL la Cupa MIHAI IVĂNCESCU | EDIȚIA A XII-A | Clasamente | Premii individuale


1 IULIE,a fost ultima zi a turneului Cupa Mihai Ivăncescu.

Prima parte a competiției,a fost dedicată celor mici,categoriile de vârstă 2011,2012,2013 și 2014,care s-a desfășurat în perioada 26-28 IUNIE.

Podiumul și premiile individuale sunt următoarele:

GRUPA 2️⃣0️⃣1️⃣4️⃣

LOCUL 1️⃣ - CORONA BRAȘOV

LOCUL 2️⃣ - ACS TÂMPA

LOCUL 3️⃣ - BUCEGI RÂȘNOV

Cel mai bun jucător :

CHISCARI CĂTĂLINA (BUCEGI RÂȘNOV)

Cel mai bun portar :

MUNCU SEBASTIAN (CORONA BRAȘOV)

Golgheter :

LAZĂR ALBERT (CORONA BRAȘOV)

GRUPA 2️⃣0️⃣1️⃣3️⃣

LOCUL 1️⃣ - CELTA ACADEMY

LOCUL 2️⃣ - JUNIOR BRAȘOV

LOCUL 3️⃣ - CORONA BRAȘOV

Cel mai bun jucător :

ROBERT FLORUȚ (JUNIOR BRAȘOV)

Cel mai bun portar :

MOLDOVANU DAVID (CORONA BRAȘOV)

Golgheter :

SPIRIDON ANDREI (CELTA ACADEMY)

GRUPA 2️⃣0️⃣1️⃣2️⃣

LOCUL1️⃣ - GALAXYTIMIȘOARA

LOCUL2️⃣ - JUNIOR BRAȘOV

LOCUL3️⃣ - CELTA ACADEMY

Cel mai bun jucător :

CHIRA ERIC (BUCEGI RÂȘNOV)

Cel mai bun portar :

FODOREA ALBERT (JUNIOR BRAȘOV)

Golgheter :

CHIRCAN TUDOR (CELTA ACADEMY)

GRUPA 2️⃣0️⃣1️⃣1️⃣

LOCUL 1️⃣ - CELTA ACADEMY

LOCUL 2️⃣ - ACS KIDS TÂMPA

LOCUL 3️⃣ - CORONA BRAȘOV

Cel mai bun jucător :

IMBRE MIHALY(CORONA BRAȘOV)

Cel mai bun portar :

IRIMIN MATEI (ACS KIDS TÂMPA)

Golgheter :

VOINESCU LUCA (CELTA ACADEMY)

Podiumul și premiile individuale pentru a doua parte a turneului :

GRUPA 2️⃣0️⃣1️⃣0️⃣

LOCUL 1️⃣ - RIPENSIA TIMIȘOARA

LOCUL 2️⃣ - ATLETICO TIMIȘOARA

LOCUL 3️⃣ - MSE TG.MUREȘ

Cel mai bun jucător :

POPESCU ROBERT (RIPENSIA TIMIȘOARA)

Cel mai bun portar :

MOLNAR BENCZE (MSE TG.MUREȘ)

Golgheter :

POPESCU ANDREI (ATLETICO TIMIȘOARA)

GRUPA 2️⃣0️⃣0️⃣9️⃣

LOCUL 1️⃣ - ACS ALFA GALAȚI

LOCUL 2️⃣ - ATLETICO TIMIȘOARA

LOCUL 3️⃣ - CORONA BRAȘOV

Cel mai bun jucător :

AFTENE DRAGOȘ (ALFA GALAȚI)

Cel mai bun portar :

BORZA DAVID (ATLETICO TIMIȘOARA)

Golgheter :

FLUIERAȘI ANDREI (ATLETICO TIMIȘOARA

GRUPA 2️⃣0️⃣0️⃣8️⃣

LOCUL 1️⃣ - FOREX BRAȘOV

LOCUL 2️⃣ - CELTA ACADEMY

LOCUL 3️⃣ - CSS BRAȘOVIA

Cel mai bun jucător :

GABOR DAVID (CSS BRAȘOVIA)

Cel mai bun portar :

SUTO DENIS (CELTA ACADEMY)

Golgheter :

CIOBANU DARIUS MATEI (FOREX BRAȘOV)

Felicitări tuturor participanților!

Mulțumim,copiilor!

Mulțumim,antrenorilor!

Mulțumim,partenerilor și sponsorilor turneului!

TRADIȚIA CONTINUĂ ❗

⚽️🏆🥇🥈🥉🇷🇴🇷🇴🇷🇴



573 views0 comments