top of page
Search

Premianții Cupei MIHAI IVĂNCESCU | Ediția a XIII-a | 11-19 IUNIE 2022



Punct FINAL la Cupa Mihai Ivăncescu,după 9 zile pline de meciuri,9 categorii de vârstă,217 meciuri,peste 1200 de copiii participanți și 90 de echipe!

Vă prezentăm câștigătorii competiției,la toate categoriile de vârstă.

▪️Categoria de vârstă 2016

▫️Locul 🥇 Șc de Fotbal Văidean

▫️Locul 🥈 Kinder Brașov

▫️Locul 🥉 Șc de Fotbal Văidean

Cel mai bun jucător : Vasile Casian (Șc de Fotbal Văidean)

Golgheter : Popa Kasian (Junior Brașov)

Cel mai bun portar : Nica Darius (Șc de Fotbal Văidean)

▪️Categoria de vârstă 2015

▫️Locul 🥇 Kinder Brașov

▫️Locul 🥈 FC Brașov

▫️Locul 🥉 Kids Tâmpa

Cel mai bun jucător : Alexe Denis (FC Brașov)

Golgheter : Balotă David (Kinder Brașov)

Cel mai bun portar : Gyorfi Andrei (Kids Tâmpa)

▪️Categoria de vârstă 2014

▫️Locul 🥇 Golden Kids

▫️Locul 🥈 Junior Brașov

▫️Locul 🥉 ACS Prejmer

Cel mai bun jucător : Ungureanu Matei (Golden Kids)

Golgheter : David Negraru (ACS Prejmer)

Cel mai bun portar : Niscov Nicholas (Junior Brașov)

▪️Categoria de vârstă 2013

▫️Locul 🥇 Junior Brașov

▫️Locul 🥈 CSM Făgăraș

▫️Locul 🥉 Steagul Roșu Brașov

Cel mai bun jucător : Bucur Daniel (CSM Făgăraș)

Golgheter : Matei Vigheci (ACS Steagul Roșu Brașov)

Cel mai bun portar : Chițu Matei (Junior Brașov)

▪️Categoria de vârstă 2012

▫️Locul 🥇 Celta Academy

▫️Locul 🥈 FC Brașov

▫️Locul 🥉 Junior Brașov

Cel mai bun jucător : Rus Robert (Celta Academy)

Golgheter : Maravela Ianis (FC Brașov)

Cel mai bun portar : Vasile Andrei (Junior Brașov)

▪️Categoria de vârstă 2011

▫️Locul 🥇 Junior Brașov

▫️Locul 🥈 ACS Steagul Roșu

▫️Locul 🥉 FC Brașov

Cel mai bun jucător : Daniel Eșeanu (FC Brașov)

Golgheter : Mureșan Eduard (ACS Steagul Roșu Brașov)

Cel mai bun portar : Achiței Rebeca (Junior Brașov)

▪️Categoria de vârstă 2010

▫️Locul 🥇 Aerostar Bacău

▫️Locul 🥈 ACS Tâmpa

▫️Locul 🥉 Kids Tâmpa

Cel mai bun jucător : Ivan Alin (ACS Tâmpa)

Golgheter : Buricatu Matei (Aerostar Bacău)

Cel mai bun portar : Alecu Sebastian (Kids Tâmpa)

▪️Categoria de vârstă 2009

▫️Locul 🥇 FC Brașov

▫️Locul 🥈 FC Voluntari

▫️Locul 🥉 CSM Făgăraș

Cel mai bun jucător : Baboi Alexandru (CSM Făgăraș)

Golgheter : Mezei Mario (FC Brașov)

Cel mai bun portar : Bădoiu Cristian (FC Voluntari)

▪️Categoria de vârstă 2008

▫️Locul 🥇 FC Voluntari

▫️Locul 🥈 FC Brașov

▫️Locul 🥉 Celta Academy

Cel mai bun jucător : Șola Matei (FC Voluntari)

Golgheter : Vasile Dan (FC Brașov)

Cel mai bun portar : Suto Denis (Celta Academy)

Mulțumim tuturor copiilor pentru participare!

Mulțumim,părinților și antrenorilor!

Mulțumim tuturor colaboratorilor și sponsorilor turneului!

Tradiția continuă!

⚽️🏆🥇🥈🥉🟡⚫️🇷🇴🇷🇴

www.cupamihaiivancescu.ro



146 views0 comments
bottom of page