Search

Echipele câștigătoare | Premiile individuale | Cupa MIHAI IVĂNCESCU


Final de turneu la Cupa MIHAI IVĂNCESCU ,ediția a XI-a 15-20 Iunie 2019.

Ieri s-au decis și câștigătorii la categoriile de vârstă mai mari și anume 2007,2008 și 2009.

Au fost șase zile pline de fotbal cu meciuri foarte disputate, la unele categorii de vârstă,câștigătoarea s-a decis în urma loviturilor de departajare!

Alături de Vasile JERCĂLĂU 

Juniorii Bacău,echipa condusă de fostul fotbalist Vasile Jercălău ,a câștigat locul 1 la categoria de vârstă 2007.

Vă prezentăm câștigătoarele la toate categoriile de vârstă și premiile individuale ale turneului  :

Categoria de vârstă 2007

Locul 1. Juniorii Bacău 

Locul 2. ACS Kids Tâmpa 

Locul 3. Corona Brașov 

Premiile individuale 

Cel mai bun jucător :

BARTALIS ANDREI - Kids Tâmpa 

Golgheter :

VÂRCIU FREDDY - Corona Brașov 

Cel mai bun portar :

MUNTEANU ALEXANDRU CONSTSNTIN - Juniorii Bacău 

Categoria de vârstă 2008

Locul 1.Corona Brașov 

Locul 2.NNN Făgăraș 

Locul 3.ACS Kids Tâmpa 

Premiile individuale 

Cel mai bun jucător :

PASCU DRAGOȘ - Corona Brașov 

Golgheter :

POPESCU MARCO - Kids Tâmpa 

Cel mai bun portar :

STAMA MATEO

Categoria de vârstă 2009

Locul 1.NNN Făgăraș 

Locul 2.Kids Tâmpa 

Locul 3.ACS Prejmer 

Cel mai bun jucător :

MINESCU ANTONIO - Kids Tâmpa 

Golgheter :

BULARCA IANIS - ACS Prejmer 

Cel mai bun portar :

STELEA CASIAN - Juniorii Bacău 

Categoria de vârstă 2010

Locul 1.Corona Brașov 

Locul 2.Celta Brașov 

Locul 3.Junior Brașov 

Cel mai bun jucător :

SOLGA CASIAN - Corona Brașov 

Golgheter :

PETRESCU MARIO - Celta Brașov 

Cel mai bun portar :

MOTOC RĂZVAN - Junior Brașov 

Categoria de vârstă 2011

Locul 1.FK Miercurea Ciuc 

Locul 2.Viitorul Sf Gheorghe 

Locul 3.NNN Făgăraș 

Cel mai bun jucător :

DEMETER DAVID - Viitorul Sf Gheorghe 

Golgheter :

BUCȘENESCU  FABIAN - Steagul Roșu 

Cel mai bun portar :

HUSEA ALESANDRO - NNN Făgăraș 

Categoria de vârstă 2012

Locul 1.Caraimanul Bușteni 

Locul 2.Kinder Brașov 

Locul 3.Juniorii Brașov 

Cel mai bun jucător :

CRIDTIAN AYAN - Kinder Brașov 

Golgheter :

GEAMAZU YANNIS - Caraimanul Bușteni 

Cel mai bun portar :

FODOREA ALBERT - Junior Brașov 

Categoria de vârstă 2013

Locul 1.NNN Făgăraș 

Locul 2.SEPSI Osk Sf Gheorghe 

Locul 3.Junior Brașov 

Cel mai bun jucător :

BĂCILĂ CRISTIAN - NNN Făgăraș 

Golgheter :

MATE RĂZVAN "DADU" - NNN Făgăraș 

Cel mai bun portar :

ENDRŐDI DAVID - SEPSI Osk Sf Gheorghe

Felicitări tuturor copiilor!

Felicitări antrenorilor!

Felicitări părinților!

Tradiția continuă!

Urmează Ediția a XII-a 2020!!!

⚽️🏆🥇🥈🥉🇷🇴🇷🇴🇷🇴


0 views

Twitter

Follow us

Facebook

Become a Fan

  • Twitter Metallic
  • Facebook Metallic
Contact:

Tel: 0726475022

Sponsor Tehnic
Design by Facemark